Haberlere Geri Dön

Bu bebekler etrafa neşe saçacak

11 Ekim 2013, Cuma

“En neşeli bebek benimki!” diyorsanız, 

4-13 Ekim tarihleri arasında Marmara Forum’a gelin, bebeğinizin fotoğrafı çekilsin. Eğer ‘en neşeli bebek’ seçilirse Anne Bebek dergisinin kapağından tüm Türkiye’ye gülümsesin…

Bakmaya doyamadığınız bebeğinizi tüm Türkiye görsün istemez misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise Marmara Forum hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor ve ‘Neşeli Bebekler’ yarışması ile bebeğinizi Anne Bebek dergisinin kapağına taşıyor.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken; 4-13 Ekim arasında bebeğinizi Marmara Forum giriş katında kurulacak çocuk parkına getirmek. Etkinlik alanındaki oyuncaklarla oynayan ve etrafa neşe saçan bebeğinizi en mutlu olduğu anlarda fotoğraflayan yarışma görevlileri, bebeğinizin fotoğrafını Marmara Forum Mutlu Bebek Panosu’na ekleyerek eğlenceli bir fotoğraf panosu oluşturacak.

Toplam 9 gün sürecek yarışma sonunda, 13 Ekim Pazar günü anne/bebek dergilerinin ve yarışma sponsoru firmaların temsilcilerinin yer aldığı jüri, Marmara Forum Mutlu Bebek Panosu’ndaki fotoğrafları tek tek inceleyerek en şirin, en değişik ve en doğal ilk üç bebeği seçecek.

Güzel oyuncu ve sunucu Nefise Karatay’ın sunumuyla gerçekleşecek finalde ilk üçe giren bebekler, yarışmanın sponsorları Atik Çocuk Ana Okulu, Bebedor, Neavita, DrBrown’s ve Anne Bebek Dergisi’nden özel sürprizlerin sahibi olurken; yarışmanın birincisi olan bebek ise Anne Bebek Dergisi’nin kapağı olacak.